Nesen Volkswagen prezentēja unikālu klimata kontroles funkcionalitāti saviem jaunajiem ID.7 elektriskajiem transportlīdzekļiem. Tas ļauj atpazīt pasažieru runu un automātiski pielāgot temperatūru salonā, ņemot vērā viņu vēlmes un vēlmes.


Pastāvīgais Mitsubishi flagmanis ir izturējis vēl vienu, godīgi sakot, mēs jau esam zaudējuši skaitu, kāda veida pārveidošana. Protams, runa ir par Mitsubishi Pajero Sport automobili, kas līdz pat šai dienai, daudzus gadus pēc dzimšanas, turpina pārspēt pārdošanas rezultātus un joprojām ir nezūdoša autoindustrijas klasika.


Nesen tīklā parādījās pirmie atjauninātā Hyundai Solaris / Verna fotoattēli. Informāciju publicēja Indijas nodaļa, kas ražo šo modeli ar nosaukumu Verna. Sedana pārveidotās versijas oficiālā izlaišana ir paredzēta 2023. gada martā.


Aizraujoši fakti par Formula1

24-04-2023, 23:36
10 komandas, 20 braucēji, 23 sacīkstes – jaunā Formula1 sezona un cīņa par labākā tituli rit pilnā sparā. Jau aizvadītas vairākas spraigas sacensības, priekšplānā izvirzījušies Paskals Vērleins, Džeiks Deniss un Renē Rasts.


Auto pasaulē drīzumā parādīsies jauns unikāls sporta auto no japāņu "gigantiem" Toyota un Suzuki. Viņi apvienos spēkus ar Daihatsu meitasuzņēmumu, lai izveidotu projektu "Midship Sports".


Drīzumā Amerikas Savienotajās Valstīs notiks izsoles pasākums, kurā tiks demonstrēts rets sporta auto - 1980. gada McLaren Mustang M81. Šis eksemplārs sākotnēji tika iecerēts kā pilnvērtīgs sērijveida modelis, taču beigās izdevās izlaist ne vairāk kā 250 vienības, kas padara šo auto vēl unikālāku un kolekcionējamāku.

Maserati Tramontane ir konceptauto, ko radījis čehu students Ondrejs Jireks kā daļu no sava pētījuma, studējot Mākslas centra Dizaina koledžā Kalifornijā. Šis nav viņa pirmais darbs – 2008.


Dienvidkorejas uzņēmums Kia var paplašināt krosoveru klāstu.

Ja jūs domājat, ka visi labākie auto slavenību un VIP ceremonijām jau ir izgudroti, un nekas oriģināls nevar tikt izgudrots, tad Breitling Pretorian koncepts no Breitling liks jums mainīt domas un paskatīties uz problēmu ar citām acīm.


Savulaik Nissan aktīvi nodarbojās ar autosportu un katru gadu piedalījās dažādos čempionātos un sacensībās. Diemžēl vai par laimi mūsdienu Nissan ir tālu no sporta pasaules un koncentrējas uz modernām masu vieglajām automašīnām. Tomēr dizaineri un konstruktori dažreiz vēlas samontēt kaut ko dvēselei, nevis tirgum, un tāpēc parādās tādi projekti kā Nissan DocZ restomod.

Назад
Вперед