Ziemas riepas

25-11-2019, 17:23
Ziemas sezona dažās valstīs nāk ar aukstumu un stipru sniegu. Braukšana ar parastām vasaras riepām šādos apstākļos ir bīstama, jo riepu gumija kļūst cieta, un to protektors nespēj nodrošināt pienācīgu saķeri ar ceļa virsmu, kas klāta ar sniegu un ledu. Šādam gadījumam mūsu interneta veikals piedāvā jums ziemas riepas. Šo riepu atšķirīgās iezīmes ir lielāks protektora dziļums, to ražošanai izmantotās gumijas sastāvs (savienojums satur augstāku dabiskā kaučuka un silīcija daudzumu), protektora zīmējums (tam ir vairāk lameļu un gropju labākai saķerei).

Daži riepu modeļi ir aprīkoti ar protektorā iestrādātām metāliskām radzēm. Šo radžu izmantošana uzlabo transportlīdzekļa stabilitāti uz apledojušiem ceļiem, nodrošina labāku saķeri ar ledu, taču dziļā sniegā nesniedz nekādas papildu priekšrocības. Radžotas riepas arī rada papildu troksni braukšanas laikā un bojā ceļa segumu. Ziemas riepas var tikt apzīmētas ar sniegpārslas (Three Peak Mountain Snowflake) simbolu uz sānu malas. Piemēram, Apvienotajā Karalistē ziemas riepas nav obligātas, taču dažu valstu likumdošana pieprasa ziemas riepu izmantošanu.

Par braukšanu ar automašīnu, kurai ziemas sezonā nav uzstādītas ziemas riepas, pat tiek noteikti augsti sodi. Alternatīva ziemas riepām ir sniega ķēdes, kas ir lētākas nekā riepu komplekts, taču tās ir piemērotas īslaicīgai lietošanai un tikai dziļa sniega apstākļos. Pat ja esat iegādājies augsti kvalitatīvas ziemas riepas no uzticama ražotāja, jums nevajadzētu pilnībā paļauties uz tām. Aukstā sezonā brauciet uzmanīgi un atbildīgi. Nomainiet riepas atkarībā no sezonālās maiņas, jo ziemas riepām ir mīkstāks sastāvs, un karstā laikā tās ātri dils.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Ziemas riepas:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив