Auto pasaulē drīzumā parādīsies jauns unikāls sporta auto no japāņu "gigantiem" Toyota un Suzuki. Viņi apvienos spēkus ar Daihatsu meitasuzņēmumu, lai izveidotu projektu "Midship Sports".


Drīzumā Amerikas Savienotajās Valstīs notiks izsoles pasākums, kurā tiks demonstrēts rets sporta auto - 1980. gada McLaren Mustang M81. Šis eksemplārs sākotnēji tika iecerēts kā pilnvērtīgs sērijveida modelis, taču beigās izdevās izlaist ne vairāk kā 250 vienības, kas padara šo auto vēl unikālāku un kolekcionējamāku.

Vai esat kādreiz iegājis sauszemes kazino vestibilā un pamanījis, ka tur stāv pavisam jauns auto un gaida kādu laimīgo laimētāju, kas to aizvedīs mājās? Lai gan var šķist maz ticams, ka kāds laimīgais iegūs šādu pārsteidzošu balvu, tomēr tas mēdz notikt.


Mītiem tic pārāk daudzi transportlīdzekļu īpašnieki, pat autovadītāji, kuri pa slideniem ziemas ceļiem pārvietojas jau gadu desmitiem. Kad jāmaina ziemas riepas, ik gadu arī ir tādi autovadītāji, kas joprojām nezina, kad tas īsti ir jādra un vvai var miksēt dažādus riepu veidus? Nesen Volkswagen prezentēja unikālu klimata kontroles funkcionalitāti saviem jaunajiem ID.7 elektriskajiem transportlīdzekļiem. Tas ļauj atpazīt pasažieru runu un automātiski pielāgot temperatūru salonā, ņemot vērā viņu vēlmes un vēlmes.


Pastāvīgais Mitsubishi flagmanis ir izturējis vēl vienu, godīgi sakot, mēs jau esam zaudējuši skaitu, kāda veida pārveidošana. Protams, runa ir par Mitsubishi Pajero Sport automobili, kas līdz pat šai dienai, daudzus gadus pēc dzimšanas, turpina pārspēt pārdošanas rezultātus un joprojām ir nezūdoša autoindustrijas klasika.


Nesen tīklā parādījās pirmie atjauninātā Hyundai Solaris / Verna fotoattēli. Informāciju publicēja Indijas nodaļa, kas ražo šo modeli ar nosaukumu Verna. Sedana pārveidotās versijas oficiālā izlaišana ir paredzēta 2023. gada martā.


Aizraujoši fakti par Formula1

24-04-2023, 23:36
10 komandas, 20 braucēji, 23 sacīkstes – jaunā Formula1 sezona un cīņa par labākā tituli rit pilnā sparā. Jau aizvadītas vairākas spraigas sacensības, priekšplānā izvirzījušies Paskals Vērleins, Džeiks Deniss un Renē Rasts.

Maserati Tramontane ir konceptauto, ko radījis čehu students Ondrejs Jireks kā daļu no sava pētījuma, studējot Mākslas centra Dizaina koledžā Kalifornijā. Šis nav viņa pirmais darbs – 2008.


Dienvidkorejas uzņēmums Kia var paplašināt krosoveru klāstu.

Назад
Вперед