Labs ķīniešu hibrīds Geely Jiaji PHEV tagad ir pieejams ar ietilpīgāku akumulatoru. Eiropā auto debitēja šī gada sākumā un jau uzrāda diezgan labu pārdošanas līmeni. Šajā sakarā Ķīnas autoražotājs turpina uzlabot modeli un padarīt to vēl pievilcīgāku.

Čehijas uzņēmums Skoda noteikti prot izgatavot budžeta klases automašīnas, kas izskatās pieņemami un maksā diezgan saprātīgu naudu. Jaunais sedans - Skoda Slavia ir spilgts apstiprinājums tam. Daudzi var pārmest modelim zināmu līdzību ar Volkswagen Virtus, taču mūsu apvienošanās un bažu laikmetā tas ir vairāk nekā normāli!


Skaistais rāmja apvidus auto Lexus LX atkārtos Toyota Land Cruiser 300 modeli.Automašīnai tiks izmantota jauna platforma, kas tā svaru padarīs par 200 kg mazāku. Turklāt modelis varēs lepoties ar diezgan labu tehnisko aprīkojumu. Visu informāciju par šo jauno produktu mēs jums pastāstīsim tālāk tekstā.


Bavārijas koncerns BMW nopietni raugās uz Ķīnas elektromobiļu tirgu, kas, pēc statistikas datiem, ieņem pirmo vietu pasaulē pēc ekspluatācijā esošo elektromobiļu skaita. Tieši šeit vācieši izlaiž savu jauno elektrisko sedanu BMW i3, kam pēc tam vajadzētu parādīties Eiropā.


Volkswagen Touareg krosovers ir pelnīti ļoti pieprasīts savā cenu segmentā. Modelim ir patīkams dizains, pieklājīgs tehniskais aprīkojums un pilns komfortablu iespēju klāsts, kas ļauj ar visām ērtībām veikt pat lielus attālumus par ļoti pieticīgu samaksu.


Volkswagen vadība ir nopietni nobažījusies par ātruma pāreju uz elektriskajām sliedēm tā plašajā modeļu klāstā. Ja premium klases ražotājiem no lielā Vācijas trijnieka kļūt par elektrisko zīmolu ir viegls gabals, tad tik populāram zīmolam ar simtiem modeļu kā VW grupai tas ir diezgan smags uzdevums.


Jaunais izskatīgais pikaps Ford Ranger, kas nomainīja P375, iepriecinās ar veselu virkni griezes momenta dzinēju. Jaunums dala T6 platformu ar savu priekšgājēju, kas izceļas ar veiksmīgu visu elementu izkārtojumu, kā arī godīgu kravnesību. Nav jāgaida kaut kas cits no Ford, kas pikapus ražo gandrīz kopš tā pirmsākumiem.


Daudzējādā ziņā patīkamā Skoda Karoq saņēma vēl vienu pārveidojumu, kas atjaunināja krosovera priekšpusi, kā arī pievienoja dažus labumus salonā. Godīgi sakot, mēs jau esam zaudējuši visu šo kosmētisko uzlabojumu un nelielo izmaiņu skaitu, ko mūsdienu modeļi aktīvi veic starp pilnām paaudžu maiņām.


Hyundai Creta ir lielisks Dienvidkorejas SUV, kas ar lieliem panākumiem tiek pārdots ASV un Eiropas tirgos. Modelis ir tik ļoti iecienījis rietumnieku, ka tas burtiski tiek izslaucīts no automašīnu tirdzniecības vietām un prasa papildināšanu. Protams, Āzijas dizaineri un dizaineri nevarēja palikt kurli pret šo patērētāja vaidu un prezentēja Hyundai Creta pārveidotu versiju ar jaunu dzinēju.


Toyota Avalon Hybrid Nightshade ir jaunākā izskatīgā Toyota Avalon sedana versija, kas nonākusi ASV tirgū. Pēc tam modelis šim reģionam vairs netiks piegādāts zemā patērētāju pieprasījuma dēļ. Lēmums pārsteigt dažus fanus ar hibrīdu šķiet absurds, taču domājam, ka japāņi joprojām lolo cerību banketu turpināt.

Назад
Вперед