Pašreizējā Micra ir bijusi montāžas līnijā kopš 2016. gada, kad modelis mainīja paaudzes. Šobrīd šī ir piektās paaudzes automašīna, kas aprīkota ar benzīna dzinēju līniju (71-117 ZS), kā arī ar vienu 1,5 litru dīzeļa agregatoru ar 90 spēku tilpumu.
Jauno paaudzi pilnībā izstrādās Renault, kam ir cieša ražošanas alianse ar Nissan. Pašreizējais modelis, ko ražojuši arī francūži, tomēr pēc japāņu zīmējumiem. Tagad situācija radikāli mainās, un sestā paaudze kļūs par pilnīgu Renault attīstību.

Protams, automašīna netiks izveidota no nulles, lai gan tajā tiks veiktas vairākas lielas izmaiņas. Iekšējās personas jo īpaši saka par pāreju uz jauno elastīgo CMF-B platformu. Pamatojoties uz šo "ratiņu", viņi, iespējams, izmantos hibrīdo E-Tech sistēmu ar 1,6 iekšdedzes motoru un pieticīgu 1,2 kWh akumulatoru. Šajā gadījumā spēka agregāta kopējā jauda būs 140 ZS.
Protams, Nissan e-Power sistēma automašīnā būtu izskatījusies daudz jaukāk, taču japāņi atteicās no viņu idejām, piešķirot likumu laurus Renault izstrādātājiem. Iespējams, francūži lieliski strādās pie automašīnas dizaina, taču tā īpašības kaut kā nav īpaši iespaidīgas.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Jauno Nissan Micra izstrādās Renault:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив