Auto pasaulē drīzumā parādīsies jauns unikāls sporta auto no japāņu "gigantiem" Toyota un Suzuki. Viņi apvienos spēkus ar Daihatsu meitasuzņēmumu, lai izveidotu projektu "Midship Sports".

Ekskluzīvais jaunums tiks aprīkots ar vidējās klases motoru un paredzēts konveijera ražošanai. Toyota, Suzuki un Daihatsu apņemas izmantot visas savas zināšanas un progresīvās tehnoloģijas, kas iepriekš tika izplatītas nelielos ražošanas apjomos.

Par pamatu tiks ņemta GA-B platforma, uz kuras tika izveidoti kompaktie Yaris modeļi. Suzuki izstrādās spēka agregātus, kuru pamatā ir maza jaudas benzīna iekšdedzes dzinēji, kā arī starteri-ģeneratoru un pārnesumkārbu uz sešpakāpju manuālās un automātiskās pārnesumkārbas.

Sporta auto būs aprīkots ar dzinēju, kas spēj nodrošināt 120 zirgspēku jaudu ar aizmugurējo riteņu piedziņu. Šis projekts nepārprotami kļūs par vienu no unikālajiem un izraisīs ievērojamu interesi visos autobraucējos.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Toyota un Suzuki kopīgi paziņoja par jaunu sporta auto - Midship Sports:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив