Čehijas uzņēmums Skoda noteikti prot izgatavot budžeta klases automašīnas, kas izskatās pieņemami un maksā diezgan saprātīgu naudu. Jaunais sedans - Skoda Slavia ir spilgts apstiprinājums tam. Daudzi var pārmest modelim zināmu līdzību ar Volkswagen Virtus, taču mūsu apvienošanās un bažu laikmetā tas ir vairāk nekā normāli!
Automašīna tiks būvēta uz MQB-A0-IN platformas, un tā tiks montēta Skoda India, lai ietaupītu darbaspēka izmaksas. Dzinēju ziņā čehiem gaidām diezgan standarta līniju ar konkrēta aspirētā dzinēja vidējo jaudu ap 120 ZS.

Tajā pašā laikā ir pieejami divu veidu transmisijas, neatkarīga piekare, disku bremzes, kruīza kontrole, gaisa kondicionieris, apsildāmi sēdekļi, logi un spoguļi, kā arī sākuma līmeņa multimediju sistēma ar nelielu 8 collu skārienekrānu. Par šādu naudu vairāk nekā pienācīgs iespēju komplekts - vai jūs to neatrodat!?
Sedana piegādes uz Eiropas Savienības valstīm, kā arī uz NVS un ASV sāksies līdz šī gada beigām. Šobrīd modelis atrodas testēšanas fāzē, pēc kuras tas tiks štancēts palielinātā ātrumā, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc budžeta transporta.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Skoda Slavia parādīja vidējā budžeta priekšrocības:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив