Nesen tīklā parādījās pirmie atjauninātā Hyundai Solaris / Verna fotoattēli. Informāciju publicēja Indijas nodaļa, kas ražo šo modeli ar nosaukumu Verna. Sedana pārveidotās versijas oficiālā izlaišana ir paredzēta 2023. gada martā.

Viena no galvenajām jaunā Solaris/Verna iezīmēm ir uzlabotā optika, kas ir harmonijā ar režģi un dienas gaitas lukturiem. Automašīnas izskats izskatās pievilcīgs un agresīvs, pateicoties autentiskiem zīmogiem uz virsbūves un palielinātajām riteņu arkām.

Tehniskā ziņā jaunais Solaris / Verna piedāvā divus dzinēju variantus: 1,5 litru atmosfērisko dzinēju un 160 zirgspēku turbodzinēju. "Aspirācijas" dzinējam ir pieejama 6 pakāpju manuālā pārnesumkārba jeb CVT, bet iekšdedzes dzinējam ar turbokompresoru - 6 vai 7 pakāpju manuālā pārnesumkārba.

Izdošanas brīdī auto būs pieejams deviņās dažādās krāsu variācijās, kā arī ekskluzīvā trīskrāsu versijā. Cenas un pilns aprīkojuma saraksts tiks paziņots ne vēlāk kā aprīlī.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Tīkls ir publicējis atjauninātās Hyundai Verna attēlus:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив